Contacte

Enviament de Suggeriments


 Comuníque'ns els seus suggeriments sobre el portal, d'aquesta forma podrem adaptar-lo a les seues necessitats.

alberic@alberic.es

 

Relació de direccions de correu electrónic per departaments:

Grup Ciutadans per Alberic ciutadansperalberic@alberic.es
Grup Socialista socialistes@alberic.es
Grup IXA Som Alberic ixa_somalberic@alberic.es
Grup Popular popularsalberic@alberic.es
Grup Compromis compromis@alberic.es
Grup Alberic pel canvi albericpelcanvi@alberic.es
   
Activitats actividades@alberic.es
AEDL aedl@alberic.es
Ajuntament alberic@alberic.es
Alcaldía alcaldia@alberic.es
Magatzem almacen@alberic.es
Arquitecte Tècnic arquitecto.tecnico@alberic.es
Biblioteca biblioteca@alberic.es
Comptabilitat contabilidad@alberic.es
Contractació contratacion@alberic.es
Cultura cultura@alberic.es
Educació educacion@alberic.es
Electricista electricista@alberic.es
Escola d'Adults epa@alberic.es
Factures facturas@alberic.es
Informàtica informatica@alberic.es
Intervenció intervencion@alberic.es
Cap de la Policia jefe.policia@alberic.es
Jutjat de Pau jutjat@alberic.es
Minories Ètniques minorias@alberic.es
Oficial Major oficial.mayor@alberic.es
Padró d'Habitants padron@alberic.es
Personal personal@alberic.es
Policia Local policia.local@alberic.es
Psicòleg psicologo@alberic.es
Registre d'Eixida registro.salida@alberic.es
Rendes rentas@alberic.es
Rústica educacion@alberic.es
Secretaria General secretariageneral@alberic.es
Servicis Múltiples serv.multiples@alberic.es
Servicis Socials serv.sociales@alberic.es
Tresorería tesoreria@alberic.es
Urbanisme urbanismo@alberic.es

Dl Dm Dc Dj Dv Ds Dg
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 

Formulari de cerca